Bavyera – Liverpool Şampiyonlar Ligi oyun tahmini

13 Mart 2019’da, Şampiyonlar Ligi Bavyera – Liverpool liginin en ilgi çekici çiftlerinden birinin mostbet karşılıklı toplantısı yapılacak.

Oyun Allianz Arena stadyumunda (Münih) gerçekleşecek. İlk karşılaşmanın sonucu 0-0’dır.

Bayern

Bavyera nihayet taraftarlarını bekleyen oyunu göstermeye başladı. Almanya şampiyonasında ana rakibin (Borussia Dortmund) yaptığı bir takım hatalardan dolayı, ülkenin en unvanlı kulübü sıralamaları yönetti. Şampiyonlar Ligi’ne gelince, o zaman her şey açıktır – Liverpool sahasında gol atılmamış bir çekiliş, düzenli olarak herhangi bir puanla kazanmaları şartıyla Alman kulübüne geçişi garanti eder.

Ev sahibi takım Robben, Tolisso, Kimmich ve Muller dahil pek çok önemli oyuncuya güvenemez. Bu tür kayıplara rağmen, “Bayern” tam olarak yaklaşmakta olan oyunun favorisi olarak kabul edilir.

Liverpool

İngilizler son maçlarda kötü oynamaya başladı. Mentor mersisaydtsev Jurgen Kloppye yüksek becerili yeterli bir performans yetmiyor. Milner ekibinin kaptanı bile son maçlarda 10 metreye doğru bir geçiş yapamadığında ne diyebilirsiniz. Sallah, bir sakatlıktan sonra Sadio Mane’deki anların korkunç şekilde gerçekleşmesi, seviyesine ulaşamıyor.

Münih’te “Allianz Arena” da kimse için kolay değil. Liverpool aynı şeylerin kolay bir kader olmadığını düşünüyor – Bavyera’nın sürekli saldırılarına karşı mücadele etmek için. Klopp takımını kaybedemez misiniz? Elbette, futbolda farklı sürprizler var, ancak nesnel olarak bu çiftte avantaj, Almanya şampiyonluğunun temsilcisi tarafında.

Bavyera – Liverpool oyun tahmini

Daha önce de belirtildiği gibi “Bayern” favori bir maç. Niko Kovac takımının herhangi bir skorla kazanmaya ihtiyacı var. Konuklar en az bir gol atarsa, Münih bir top daha atmaya zorlanır. Bundan, oyun sahiplerinin derhal Allison’ın kapılarına yapılan saldırılarla maça başlayacağını varsayabiliriz. Bu nedenle, bireysel Bavyera’yı 1,5’den fazla gol atmak makul olacaktır. Çoğu BK’da böyle bir sonuç için katsayısı 1.9-2.0’dır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir